Betwinner reģistrācija

Tiešsaistes platforma 1xBet ir ērta vietne sporta un citu pasākumu laimestu saņemšanai. Viena no šīs vietnes priekšrocībām salīdzinājumā ar citām ir 1xBet akcijas. Bonusa programmas ietvaros lietotājam tiek nodrošināti papildu līdzekļi un punkti uz kontu. Tos var iztērēt pēc vēlēšanās vietnes veikalā un veikt bezmaksas likmes.

1xBet bonusa programma ir ļoti plaša, un tā nav ierobežota ar reģistrācijas bonusu. Tāpēc zemāk mēs apskatīsim visizdevīgākās un interesantākās iespējas.

Bonusa programma 1xBet – papildu labumi spēlētājiem

1xBet bonusa programma nodrošina iespēju iegūt papildu priekšrocības spēlētājiem par noteiktu darbību veikšanu.

Tās ietvaros jūs varat saņemt vairāku veidu bonusus:

 • Punkti – tos saņem aktīvi vietnes apmeklētāji par dažādām darbībām resursā;
 • Nauda – tiek ieskaitīta jūsu kontā, to var izmantot kopā ar jūsu pašu līdzekļiem. Uzkrāšanas procedūru nosaka bukmeikeru kantoris.
Bezmaksas bonuss no 1xbet

1xBet pirmās iemaksas bonuss – papildinot spēles kontu

Tikko reģistrētiem lietotājiem platforma piedāvā 1xBet pirmās iemaksas bonusu. Vienlaicīgi ar naudas iemaksu par noteiktu summu, spēlētājs saņem 1xBet reģistrācija bonusu, kas ir 100% vienāda ar iemaksas summu līdz 100 eiro. To ir jāizmanto saskaņā ar bukmeikera noteikumiem. Lai tos saņemtu naudas veidā, jums jāspēlē saskaņā ar bukmeikera 1xBet Latvija noteikumiem.

Mūsu apmeklētājiem ir pieejama papildu reģistrācijas akcija. 1xBet bonuss par 1 depozītu tiek palielināts līdz 130 eiro. Lai to izdarītu, reģistrējot jaunu lietotāju, attiecīgajā logā jāievada mūsu 1xBet promo kodu.

Bezmaksas bonuss no 1xbet

1xBet akcijas – kā iegūt vairāk naudas un punktus

Bonusa programma 1xBet

Bukmeikeru kantoris piedāvā ne tikai 1xBet reģistrācijas bonusu. Vietnē ir pieejami pastāvīgi piedāvājumi, kā arī piedāvājumi ar ierobežo laiku.

Bezmaksas bonuss no 1xbet

Apspēlē 1xBet – divkāršo savus naudas līdzekļus

1xBet pirmās iemaksas bonuss nav vienīgais veids, kā iegūt papildu naudu. “Beat” akcija aktīviem dalībniekiem ļauj saņemt naudu bonusu 100% apmērā no noguldītajiem līdzekļiem, bet ne vairāk kā 100 eiro.

Iemaksājot depozītu, lietotājām bonusa kontā tiek ieskaitīta tāda summa, kādu var atgūt 24 stundu laikā. Bukmeikeru vietnē ir informācija, kurā dienā jūs varat izmantot šo piedāvājumu.

Bezmaksas bonuss no 1xbet

Reiziniet trešdienu ar 2 – iegūstiet papildu naudu derībām

Šī 1xBet bonusa programma ir pieejama tikai tiem spēlētājiem, kuri iepriekš piedalījās laimīgās piektdienas programmā. Šī reklāmas piedāvājuma ietvaros jūs varat saņemt papildu naudu derību veikšanai.

Jums ir jāatbilst šādiem nosacījumiem:

 • Jums jābūt Laimīgas Piektdienas dalībniekam, sakrājiet savus punktus saskaņā ar Laimīgās Piektdienas bonusa noteikumiem un neizņemiet laimestus no savā kontā;
 • Veiciet piecas likmes par dažādu notikumu rezultātiem, kuriem koeficienti ir noteikti vairāk nekā 1,4;
 • Papildināt kontu ar maksājumu līdz 100 eiro.

Līdzīgi kā 1xBet pirmās iemaksas bonuss, naudas līdzekļi tiek saņemti tūlīt pēc maksājuma veikšanas. Lai izmantotu bonusa kontu, jums jāievieto likme uz trim pozīcijām ar koeficientu > 1,4.

1xBet bonuss Laimīgā Piektdiena – palieliniet maksājumu par 100%

1xBet pirmās iemaksas bonuss – papildinot spēles kontu

Saskaņā ar šo programmu, jebkurš lietotājs var divkāršot iemaksas summu. Bonuss Laimīgā Piektdiena 1xBet tiek piešķirts saskaņā ar šādiem noteikumiem:

 • Pēc reģistrācijas pabeigšanas nokārtojiet autorizācijas procedūru;
 • Pārliecinieties, ka visi anketas lauki ir aizpildīti;
 • Veiciet maksājumu jebkurā piektdienā, lai papildinātu kontu no 1 eiro.

1xBet bonuss Laimīgā Piektdiena netiks piešķirts, ja spēlētājs jebkādā veidā noņems laimesta naudu.
Papildu bonusa nosacījumi “Laimīgā piektdiena”: lai veiktu likmes, derībām jāiztērē trīs reizes vairāk bonusa nauda (koeficients > 1,4). Likmju veikšanas periods ir viena diena. Naudas izņemšanai ir jāizpilda bonusa programmas nosacījumi.

Bezmaksas bonuss no 1xbet
Melnā piektdiena – iegūstiet papildu “simtnieku”

1хBet bonusi saskaņā ar lojalitātes programmu konta papildināšanai var tikt uzkrāti nevis kā procenti par maksājumu, bet 100 eiro apmērā. Šī akcija darbojas tāpat kā iepriekšējā. Tomēr pēc bonusa saņemšanas to vajag nospēlēt 24 stundas laikā. Ja nevarat paspēt šajā laikā, tad jums nebūs iespējas izņemt naudu no bonusa konta. Par šo laiku jums jāveic trīs ekspresi ar notikumu skaitu vairāk par 3, koeficients katram 1,4 vai vairāk. Nav iespējams izņemt naudu par bonusa atspēlēšanu.

Dienas Laimīgais – 500 bezmaksas punkti

1xBet bonuss programmas “Dienas Laimīgais” ietvaros reģistrēts lietotājs savā kontā var saņemt 500 punktus. Tas nav apsveikuma bonuss, tāpēc ikviens to var izmantot.

Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams:

 • Atveriet akcijas vietni un saņemiet kuponu, lai varētu piedalīties tajā;
 • Ievietojiet likmi, lai apstiprinātu dalību;
 • Gaidiet izlozes beigas;
 • Laimesta gadījumā iegūstiet punktus un iztērējiet bonusa naudu pēc jūsu vēlēšanās.

1xBet bonusa konts - punktu uzkrāšana jūsu kontā

Dienas ekspresis – palieliniet laimestu par 10%

1xBet reģistrācijas bonuss ļauj palielināt sākotnējo depozītu un izmantot naudu un punktus, lai veiktu derības uz 1000+ dažādiem notikumiem. Lai palielinātu laimestu summu, tie tiek automātiski apvienoti ekspresis likmēs, kurus var aktivizēt, noklikšķinot uz ikonas blakus koeficientam. Ja šis ekspresis tiek izvēlēts, pamatojoties uz 1xBet akcijas rezultātiem, laimesta summa tiek palielināta par 10%. Jūs varat spēlēt ar bonusa kontu.

Lai aktivizētu šo programmu, jums ir nepieciešams:

 • Ielogoties vietnē;
 • Izvēlieties ekspresis likmi galvenajā līnijā vai online derībās;
 • Gaidiet izlozes rezultātu.

Palielinātā naudas balva, ko piešķir šī 1xBet bonusu programma, ir nekavējoties pieejama izņemšanai.

Bezmaksas bonuss no 1xbet

1xBet bonusa konts – punktu uzkrāšana jūsu kontā

Visi uzkrātie bonusa punkti tiek uzkrāti īpašā kontā jūsu spēļu profilā. Jūs varat tērēt bonusa naudu vietnē, lai iegūtu dažādus “labumus”.

Kā izmantot bonusa naudu bukmeikeru vietnē?

1xBet akcijās uzkrāto punktu izmantošanai ir vairāki veidi:

 • Izmantojiet bonusa kontu bezmaksas likmēm par noteiktiem notikumiem oficiālā vietnē;
 • Saņemiet bezmaksas iespēju griezt kazino spēles rulli;
 • Iztērējiet bonusa kontu, lai iegūtu iespēju laimēt lielu summu atbilstoši Laimes riteņa brīvas rotācijas rezultātiem.

1xBet pirmās iemaksas bonuss un citas akcijas – tā ir iespēja saņemt papildu naudu un akcijas, kas padarīs jūsu klātbūtni bukmeikeru vietnē vēl interesantāku.

Bezmaksas bonuss no 1xbet

Kā izņemt bonusa kontu no sava lietotāja profila

Ko darīt ar 1xBet bonusa kontu? Punktus, kas saņemti saskaņā ar 1xBet bonusa programmu, nav iespējams pārskaitīt uz bankas karti, e-maku vai citu līdzīgu metodi.

Jums ar tiem jāspēlē saskaņā ar akcijas noteikumiem, vai arī jātērē mājas lapas veikalā, lai saņemtu citas priekšrocības. Tomēr, ja jūs ieliekat bonusa naudu uz notikumu, laimests būs pieejams izņemšanai.Bezmaksas bonuss no 1xbet

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti

četri × divi =